Bezpieczeństwo IT

Hacking Academy

SELinux

Security-Enhanced Linux (w skrócie SELinux) to rozwiązanie autorstwa Amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego - NSA (National Security Agency), znacząco podnoszące poziom bezpieczeństwa systemu Linux. Implementacja rozwiązania bazuje na modelu bezpieczeństwa FLASK będącym połączeniem modeli RBAC,TE i MLS.

 

Projekt przeznaczony jest przede wszystkim dla systemów korporacyjnych o podwyższonym stopniu ryzyka (banki i instytucje finansowe, agencje rządowe i wojskowe), ale także dla małych i średnich firm, które chcą zapewnić infrastrukturze IT wysoki poziom bezpieczeństwa.


Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która w swojej ofercie posiada zaawansowane rozwiązania typu Mandatory Access Control. Tworzymy i wdrażamy politykę MAC dla Twoich systemów linuksowych za pomocą rozwiązania SELinux. Pozwoli to na wprowadzenie obowiązkowej ochrony dostępu dla wszystkich aplikacji i usług z których korzystasz. Z naszymi rozwiązaniami nie będziesz podatny na błędy dnia zerowego!

Usługa wdrażania mechanizmu SELinux przeznaczona jest głównie dla:

  • Producentów systemów ochrony sieci UTM
  • Systemów pamięci masowych typu NAS, centralek VOIP, systemów video i innych bazujących na systemie Linux
  • Instytucji rządowych i finansowych
  • Firm, które potrzebują wysokiego poziomu bezpieczeństwa systemów i usług

SELinux jest rozwiązaniem redukującym koszty związane z administracją i zarządzaniem systemami, a jednocześnie podnoszącym poziom bezpieczeństwa infrastruktury IT.

 

Zapraszamy również na szkolenie autorskie dotyczące technologii SELinux!

Zobacz pozostałe usługi
Darmowe

rozwiązania klasy biznes. Nie wahaj się. Sprawdź możliwości.

Grupa Emerge: Emerge Studio Emerge Systems Do góry Mapa witryny

tel.: + 48 791 611 309 | email: systems@emerge.pl © 2012 Emerge Systems - bezpieczeństwo IT. Wszelkie prawa zastrzeżone.