Z życia Emerge

Dla tych, którzy szukają pracy lub pracowników

Data dodania: 2011-02-11 16:12:25, komentarze (0)

Dla tych, którzy szukają pracy lub pracowników

Prawdziwa wielkość ubrana jest w prostotę, o czym można przekonać się, korzystając z internetowej platformy Spawacze Domira, nad którą Emerge Studio właśnie zakończyło prace. Aplikacja pomoże w znalezieniu pracy przez monterów i spawaczy, a tym samym ułatwi pozyskanie pracodawcom odpowiednich fachowców. Prawda, że proste?

czytaj dalej
Nowe produkcje Emerge Studio typu full-flash

Data dodania: 2011-01-31 20:03:23, komentarze (0)

Nowe produkcje Emerge Studio typu full-flash

Emerge Studio nie zwalnia tempa i produkuje coraz to nowsze strony WWW w oparciu o różne technologie. Tym razem stworzyliśmy typowe strony typu full-flash z przeróżnymi animowanymi "bajerami". Znalazło się nawet miejsce na mini-grę. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku, gdyż "content is the king", a dodatkowe elementy mają tylko uatrakcyjnić zapoznawanie się z ofertami firm.

czytaj dalej
Vesidu 3D, czyli nowy wymiar CMS

Data dodania: 2011-01-30 21:45:43, komentarze (0)

Vesidu 3D, czyli nowy wymiar CMS

Vesidu to flagowy produkt działu Emerge Studio w naszej firmie. Jest to nic innego jak zwykły system zarządzania treścią (CMS), zaskakujący jednak prostotą wykonania i działania, który zmienia postrzeganie CMS'ów jako skomplikowane aplikacje, trudne w użytkowaniu, doprowadzające do bólu głowy. Vesidu (Very Easy Select Insert Delete Update) doczekał się właśnie nowej wersji, oznaczonej majorem 3 i minorem nieliczbowym D, tworząc nazwę Vesidu 3D, niepozbawionej finezji i niesztampowości. A tak na poważnie, co uległo zmianom?

czytaj dalej
Momneta Glamour - nowa kolekcja

Data dodania: 2010-07-31 14:39:25, komentarze (0)

Momneta Glamour - nowa kolekcja

Momneta wystartowała na nowo pełną parą. Wznowiliśmy sprzedaż, wypuściliśmy nowe koszulki, zaprezentowaliśmy letnią kolekcję Momneta Glamour. Kiedy założyliśmy stronę naszej marki na Facebook'u, nikt nawet nie przypuszczał, że po tygodniu czasu pozyskamy ponad 180 fanów. Wszystko to, osiągnęliśmy przez 7 dni i jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni.

czytaj dalej
Smashing Magazine - nasz pierwszy raz

Data dodania: 2010-07-06 00:31:20, komentarze (0)

Smashing Magazine - nasz pierwszy raz

Showcase Of Beautiful Web Design to kontynuacja znanej serii artykułów umieszczanych na stronach Smashing Magazine. Oryginalne, dopracowane, zaskakujące strony wyszukane z ogromu polskich produkcji internetowych i... nasza realizacja pośród nich!

czytaj dalej
Emerge Studio na Facebook'u

Data dodania: 2010-07-06 11:44:36, komentarze (0)

Emerge Studio na Facebook'u

Zapraszamy do odwiedzin naszego oficjalnego fanpage'u Emerge Studio na Facebook'u. Znajdziecie tam m.in. niepublikowane na stronie dodatki do kolekcji dobrych stron, nowinki z życia naszej firmy i inne takie tam :-)

czytaj dalej
Kanał RSS