« Powrót

Nowe produkcje Emerge Studio typu full-flash

Data dodania: 2011-01-31 20:03:23, komentarze (0)

Obrazek do notki: Nowe produkcje Emerge Studio typu full-flash

Emerge Studio nie zwalnia tempa i produkuje coraz to nowsze strony WWW w oparciu o różne technologie. Tym razem stworzyliśmy typowe strony typu full-flash z przeróżnymi animowanymi "bajerami". Znalazło się nawet miejsce na mini-grę. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku, gdyż "content is the king", a dodatkowe elementy mają tylko uatrakcyjnić zapoznawanie się z ofertami firm.

Map Studio by Emerge StudioPierwszy z prezentowanych stron WWW to projekt dla firmy Map Studio, zajmującej się profesjonalnymi usługami geodezyjnymi. Zdecydowaliśmy się na odejście od standardowego podejścia do tematu geodezji - techniczne zagadnienia ubrane zostały w przystępną, animowaną szatę graficzną.

 

Całości dopełnia mini gra "Szybki pomiar", w której trzeba wykazać się, jak na geodetę przystało, bardzo precyzyjnym pomiarem. Tym razem tachimetr, czyli narzędzie geodetów, zostało zastąpione kursorem, a odwiedzający stronę muszą wykazać się dobrym wzrokiem i opanowaniem myszy, aby w jak najkrótszym czasie wykonać 6 pomiarów. Nasz rekordowy wynik to 14 sekund. Jeżeli uda Ci się zejść poniżej 10 s., stawiamy Ci piwo. Naprawdę :-)


Zobacz online: http://mapstudio.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugi projekt full-flash to strona dla firmy TB Rozliczenia, która zajmuje się rozliczeniami podatkowymi dla Polaków pracujących w Holandii. Bez wodotrysków, lecz z atrakcyjnymi animacjami, jak chociażby wędrujący wzrok pana w garniturze za podążającym kursorem myszy.

Zobacz online: http://tbrozliczenia.pl

 

TB rozliczenia Emerge Studio

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

« Powrót
Kanał RSS