« Powrót

Lemoné - gabinet medycyny estetycznej

Data dodania: 2012-08-01 14:33:42, komentarze (2)

Obrazek do notki: Lemoné - gabinet medycyny estetycznej

Przedstawiamy nową odsłonę strony częstochowskiego gabinetu medycyny estetycznej Beauty Club LEMONÉ przygotowanej przez Emerge Studio. Staraliśmy się oddać właściwe oblicze gabinetu. Jest nowocześnie, profesjonalnie, estetycznie. Plan wykonany w 100%.

Beauty Club Lemoné to klinika medycyny estetycznej i gabinet kosmetyki medycznej, dla wszystkich osób ceniących sobie piękny wygląd i znakomitą kondycję skóry. Wieloletnia praktyka w dziedzinie medycyny estetycznej, potwierdzona dyplomem szkoły oraz jedną z pierwszych certyfikacji, pozwalającą wykonywać tylko sprawdzone oraz bezpieczne zabiegi pozycjonuje tenże gabinet wysoko w gronie najbardziej uznanych w kraju.

 

Mając to wszystko na uwadze, przy tworzeniu nowej odsłony strony gabinetu postawiliśmy w głównej mierze na nowoczesność. Jak zawsze połączyliśmy prostotę z wytwornymi, eleganckimi, delikatnymi "smaczkami", które cieszą oko.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanego rezultatu, który podziwiać można pod adresem http://www.lemone.pl.

 

Lemone - preview

Komentarze (2)

  • Napisał(a): admin strony lemone

    Kiedy: 2013-01-15 16:42:11

    Z mojej strony mogę przyznać, że sposób pracy na dostarczonym CMS jest absolutnie znakomity i przywołuje u mnie stare dobre czasy, kiedy podczas programowania każdy przecinek i kropka miały swoje znaczenie i wynikały z czegoś i naprawdę coś zmieniały. Sprowadza się to do tego, że podczas edycji, uzupełniania strony nic praktycznie mnie nie zaskakuje negatywnie. Bardzo duże słowa uznania dla twórców strony tj. EMERGE od nas. Chętnie zobaczymy, jakie są zastrzeżenia użytkowników, podczas jej przeglądania. Pozdrawiamy!

  • Napisał(a): Team Lemone

    Kiedy: 2012-09-01 19:19:00

    Nie będzie żadnej przesady, jeśli napiszemy, że od miesiecy nie mieliśmy okazji do współpracy z ludźmi, tak doskonale rozumiejącymi nasze potrzeby. Gratulujemy sobie wyboru a Emerge, wyrozumiałości i profesjonalizmu :)

Dodaj komentarz

« Powrót
Kanał RSS