« Powrót

Dla tych, którzy szukają pracy lub pracowników

Data dodania: 2011-02-11 16:12:25, komentarze (0)

Obrazek do notki: Dla tych, którzy szukają pracy lub pracowników

Prawdziwa wielkość ubrana jest w prostotę, o czym można przekonać się, korzystając z internetowej platformy Spawacze Domira, nad którą Emerge Studio właśnie zakończyło prace. Aplikacja pomoże w znalezieniu pracy przez monterów i spawaczy, a tym samym ułatwi pozyskanie pracodawcom odpowiednich fachowców. Prawda, że proste?

Spawaczedomira.pl to ogólnopolska baza spawaczy i monterów stworzona w celu ułatwienia pracownikom znalezienia zatrudnienia, a inwestorom - pozyskania doborowego zespołu profesjonalistów w łatwy sposób.

Jeżeli dana osoba jest spawaczem lub monterem i poszukuje pracy, wystarczy, że wypełni specjalnie przygotowany formularz. Oprócz podania swoich danych, umiejętności, może również dodać załączniki w postaci CV, skanów uprawnień itp. Po wysłaniu aplikacji, jej dane zostają zapisane w bazie pracowników. Dzięki platformie spawaczedomira.pl pracodawca, który również zarejestrował się w serwisie, otrzymuje propozycje fachowców spełniających odpowiednie kryteria, a monter lub spawacz znajduje zatrudnienie. SpawaczeDomira.pl pomaga pracownikom i pracodawcom, aby zarówno jedna, jak i druga strona, była zadowolona.

 

Spawacze Domira

Aby w jak najlepszy sposób zobrazować działanie platformy, pokusiliśmy się o stworzenie specjalnej animacji. Po raz pierwszy wykorzystaliśmy głos lektora, który w przyjemny sposób opowiada o działaniu serwisu.

 


Musieliśmy zadbać, aby zarządzanie bazą pracowników i pracodawców było szybkie, bezpieczne i bezproblemowe. Stworzyliśmy 2 nowe moduły, które wdrożyliśmy do naszej trójwymiarowej aplikacji. Administrator serwisu może w dogodny sposób edytować dane pracowników, przeglądać nowe oferty, sortować i szukać po wszystkich kryteriach (np. po wybranych metodach spawania, ilości pracowników potrzebnych danemu zleceniodawcy, umiejętnościach monterów itd.). Wybrane przez siebie dane może w łatwy sposób uzyskać w formie papierowej, dzięki wdrożonemu systemowi generowania dokumentów PDF.

Dobre, bo proste? Oceńcie sami.

 

Zobacz online: http://spawaczedomira.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

« Powrót
Kanał RSS