Inspiracje - chleb powszedni

Data dodania: 2010-07-15 22:56:06, komentarze (0)

Inspiracje - chleb powszedni

Pierwszy post z serii Inspiracje musi stanowić podstawę i oparcie dla każdego wypalonego umysłu webdesignera. Obytym w projektowaniu z pewnością strony te nie są obce, a początkującym z pewnością przypadną do gustu. Mam nadzieję, iż ta skromna kolekcja stanie się miłym, codziennym dodatkiem do porannej kawy każdego kreatywnego grafika.

czytaj dalej
Przeszkolone małpy pracują w Youtube!

Data dodania: 2010-07-14 22:45:33, komentarze (0)

Programiści z Google'a mają duże poczucie humoru. Dowodem na to jest 500 Internal Server Error, który, jak się okazało, pojawiał się dzisiaj wielokrotnie na stronach Youtube'a. Treść błędu brzmi tak:

Do rozwiązania problemu został wysłany zespół świetnie przeszkolonych małp.

Zastanawia mnie jedno: Google zatrudnia małpy?

 

Youtube Internal Error

czytaj dalej
Smashing Magazine - nasz pierwszy raz

Data dodania: 2010-07-06 00:31:20, komentarze (0)

Smashing Magazine - nasz pierwszy raz

Showcase Of Beautiful Web Design to kontynuacja znanej serii artykułów umieszczanych na stronach Smashing Magazine. Oryginalne, dopracowane, zaskakujące strony wyszukane z ogromu polskich produkcji internetowych i... nasza realizacja pośród nich!

czytaj dalej
Emerge Studio na Facebook'u

Data dodania: 2010-07-06 11:44:36, komentarze (0)

Emerge Studio na Facebook'u

Zapraszamy do odwiedzin naszego oficjalnego fanpage'u Emerge Studio na Facebook'u. Znajdziecie tam m.in. niepublikowane na stronie dodatki do kolekcji dobrych stron, nowinki z życia naszej firmy i inne takie tam :-)

czytaj dalej
Domena jaroslawkaczynski.pl sprzedana!

Data dodania: 2010-07-02 20:33:13, komentarze (0)

Domena jaroslawkaczynski.pl sprzedana!

Przed nami II tura wyborów, więc przypomniałem sobie sprawę domeny jaroslawkaczynski.pl, która niedawno była wystawiona na Allegro za 100 tys. PLN. Jak widać, ktoś nabył tę domenę, gdyż pojawiła się już strona. Sądząc po wyglądzie, treściach witryny nie jestem pewien, czy nabywcą jest ktoś ze sztabu prezesa Prawa i Sprawiedliwości...

czytaj dalej
Kanał RSS