O firmie

Emerge Studio to mała, zgrana grupa twórców praktycznych projektów internetowych. Operujemy wirtualną materią w celu wyciągnięcia z niej namacalnych korzyści. Pomagamy naszym klientom osiągnąć zamierzone cele.
Staramy się, by nasze produkty były połączeniem cieszącego oko designu i solidnego wnętrza programistycznego. Wyznajemy zasadę, iż o dobrej stronie www świadczy zarówno przemyślana forma, jak i sposób podawania treści.

 

Doświadczenie

W ciągu ponad 3 lat działalności Emerge Studio mieliśmy możliwość pracy nad kilkunastoma projektami dla klientów różnych branż i o zróżnicowanych wymogach. Niezależnie od skali i złożoności projektu, zawsze pracujemy nad nim w podobny sposób. Co ciekawe efekty końcowe utwierdzają nas w przekonaniu, że schematyczność działania i oryginalne wykonanie bardzo często mogą iść w parze.

 

Jak działamy?

Sposób naszego działania zawarty jest w kilku następujących po sobie etapach. Nie ważne czy przedmiotem naszej pracy jest projekt wizytówki czy serwisu www - zawsze dokładamy wszelkiej staranności, by finalnie spotkał się z pozytywnym odbiorem naszych klientów.

 

Kontakt z klientem

Etap 1 - Kontakt z klientem

Każdy klient to osobna historia. Każdy ma nieco inne wymagania wobec naszego projektu i własną wizję efektów końcowych. Im dokładniej  je nam przedstawi tym łatwiej będzie nam wyjść na przeciw jego oczekiwaniom. Jeśli projekt jest mocno rozbudowany, sporządzamy stosowną umowę, by żaden szczegół nie umknął naszej uwadze.

 

 

Proces twórczyEtap 2 - Proces twórczy

To bez wątpienia najciekawszy etap naszej pracy. Począwszy od burzy mózgów, przez ogrom czasu spędzony nad projektem graficznym i godzinami kodzenia (programowania), po ostateczne szlify i poprawki.
Lubimy projektować. To chwile kiedy nasza praca łączy się z pasją. Projekt graficzny i sposób działania przyszłej strony internetowej są uzgadniane na bieżąco z klientem, w kluczowych momentach procesu twórczego.

 

 

Prezentacja

Etap 3 - Prezentacja

Gdy całość projektu jest jeszcze ciepła, prezentujemy ją klientowi. Nanosimy ewentualne poprawki i finalizujemy całość zlecenia. Gotową stronę umieszczamy na wskazanym serwerze. Na życzenie klienta zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wykupieniem serwera i domeny. Zapewniamy także pomoc po zakończeniu zlecenia.